Чому дзвонять колектори, якщо у вас немає кредиту

Чому дзвонять колектори, якщо у вас немає кредиту

Несподіваний дзвінок від колекторів може вас сильно здивувати. Якщо ви не брали і не оформляли ніякого кредиту, чому дзвонять на ваш номер? Не допускайте ні в якому разі паніки і постарайтеся з'ясувати, чому дзвонять саме вам.

Існує кілька причин, за якими Колекторська контора приділила вам свою увагу.

1 причина. Шахрайство

Був витік інформації ваших паспортних даних. І на ваше ім'я був оформлений кредит сторонньою особою. Ваші дії: зверніться в банк, подайте заяву, що до цього кредиту ви не причетні. Домагаєтеся внутрішньої банківської перевірки. Колекторська контора повинна бути теж оповіщена. Якщо після цього вас не залишать у спокої, потрібно писати заяву в правоохоронні органи, радить Givemoney (UA).

2 причина. Спадок

Згідно із Законами України у разі спадкування людина отримує не тільки будь-яке майно, а й борги померлого. Дістався вам у спадок кредитний борг доведеться виплачувати.

3 причина. Порука

Дзвінки колекторів цілком законні в разі вашого поруки. Якщо ви виступили поручителем, а позичальник заборгував, борги відіб'ються на вас. Обов'язково поговоріть з агентом колекторської контори. За допомогою необхідно звернутися до професійного юриста. І спосіб позбутися від небажаних дзвінків обов'язково знайдеться.

4 причина. Номер

Номер вашого телефону, можливо, випадково потрапив в базу колекторів. Або ви успадкували SIM-карту "злісного неплатника". Звичайно, дуже важко витримати численні дзвінки з різних номерів. Не блокування, не скидання не допоможуть. Ваші дії: отримайте інформацію від людини, що телефонувала. Його ім'я та прізвище, назва та адреса колекторського агентства, яке він представляє. Назва банку, де нібито був узятий кредит. Далі потрібно додзвонитися або дістатися до банку і взяти довідку про відсутність заборгованості за кредитним договором. Цю довідку необхідно надати колекторам, уточнює Givemoney (UA).

Дану проблему з коллекторами необхідно вирішувати завчасно. Вона може сильно нашкодити вам, якщо в один прекрасний момент ви самі захочете взяти кредит, а вам просто відмовлять. Незважаючи на ідеальну кредитну історію, при перевірці номера телефону виникнуть серйозні проблеми.