Як оформити безкоштовну позику в Україні

Як оформити безкоштовну позику в Україні

За статистикою, кожен п'ятий дорослий житель України хоча б раз користувався послугами мікрофінансових організацій. З кожним роком ця цифра зростає, тому що багато громадян просто-напросто живуть від зарплати до зарплати. І якщо виникне ситуація, коли терміново потрібні гроші, то єдиний вихід – звернутися в МФО. Мало хто знає, що користуватися послугами подібного роду організацій можна практично безкоштовно.

Якщо ви не дуже добре орієнтуєтеся в сфері мікрокредитування, але вже чітко розумієте, що є необхідність скористатися послугами МФО, то для початку необхідно розібратися в процедурі оформлення миттєвої позики. Алгоритм застосовується практично у всіх МФО України.

  1. Потрібно оформити заявку на позику: особисто звернувшись в офіс МФО, або ж за допомогою інтернету на сайті організації. Заявка-це анкета з вашими особистими даними. Для її заповнення потрібно паспорт та ідентифікаційний код.
  2. Час розгляду заявки в середньому варіюється від 15 до 60 хвилин. Відповідь по ній приходить за допомогою дзвінка оператора або СМС повідомлення. У виняткових випадках процедура розгляду заявки на позику може тривати до 24 годин.
  3. Якщо заявка на позику схвалена, то ви можете отримати гроші миттєво, оформивши переказ коштів на карту або електронний гаманець. Якщо вам потрібні готівкові, то їх можна отримати в найближчому терміналі в цей же день.

Очевидно, що процедура оформлення мікропозик зовсім не складна, а з появою можливості оформляти їх онлайн займе в цілому не більше півгодини від подачі заявки до отримання коштів. Ще одна перевага онлайн позики-можливість отримати його безкоштовно.

Багато мікрофінансових організацій в Україні з метою залучення нових клієнтів запускають дуже вигідну для позичальників акцію - "перша позика під 0%". На практиці відсоток за користування кредитними коштами становить 0,01 відсоток, уточнює Givemoney (UA).

Зайняти безкоштовно Можуть ті громадяни, які відповідають наступним вимогам кредиторів:

  • повноліття та громадянство України;
  • наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
  • позичальник користується послугами МФО вперше;
  • у позичальника хороша кредитна репутація.

Нижче представлений список найвідоміших МФО України, які готові надати безкоштовну позику для нових клієнтів.

Назва сервісу Сума (гривні) Термін (дні)
MoneyVeo 100-30000 1-126
SOSCredit 500-7000 1-30
GlobalCredit 200-15000 1-30
Ccloan 100-15000 5-30
Ваша Готивочка 200-9000 1-16

Щоб не витрачати дорогоцінний час, ви можете подати одну заявку в усі вищевказані сервіси за допомогою сайту Givemoney (UA).