Фінансові помилки громадян України

Фінансові помилки громадян України

На шляху досягнення фінансового благополуччя завжди багато перешкод і труднощів. Великі фінансові неприємності можуть підстерігати в будь-який час і в будь-якому місці. Аналітиками Givemoney (UA) були виявлені кілька основних причин їх появи.

1. Життя не за коштами

Коли у вас все благополучно з фінансами, обов'язково відкладайте гроші на чорний день. Економте і створюйте фінансовий запас на майбутнє. Цей запас допоможе вам у важку хвилину. Він зможе вберегти вас від кредиту, від переплати чималих грошей. Чергова економічна криза буде вам не надто страшна.

2. Занадто "велика" іпотека

Завжди розраховуйте свои можливості правильно. Не переоцінюйте себе! Якщо банк може вам надати кредит на суму більшу, ніж ви запланували, не потрібно піддаватися спокусі. Щомісячні платежі повинні відповідати вашим щомісячним доходам. Слухайте голос розуму, радить Givemoney (UA).

3. Нове авто за будь-які гроші

Перш ніж взяти автокредит, запитайте себе: чи дійсно потрібна вам машина. Яку вартість машини ви зможете оплатити? Чи можливий для вас великий кредит? Дорога машина, крім того, що має велику вартість, ще потребує і дорогого обслуговування. Чи під силу вам це? Може бути краще розглянути більш дешеві варіанти? Наприклад, машини з пробігом.

4. Нескінченні платежі

Викресліть з ваших платежів все зайве. Напевно у вас є порядний список послуг, які ви оплачуєте щомісяця. Проаналізуйте його. Може бути, варто прибрати з вашого бюджету мобільні підписки, абсолютно непотрібні вам в даний час, проїзні, абонементи, якими майже не користуєтеся, Платні розсилки на музику і кіно. Ці непотрібні речі не будуть витягати з вашої кишені гроші.

5. Легковажні витрати

Дрібними сумами легко розтратити пристойні гроші. Спробуйте звертати увагу на дрібниці. Пачка сигарет, чашка кави щоранку в кафе, поїздки на таксі можуть скласти в місяць кругленьку суму. Якщо позбутися від легковажних витрат, можна пристойно заощадити. І, можливо, дозволить достроково погасити який-небудь кредит.

Життя в кредит-головна фінансова помилка

Користуватися кредитами і жити за рахунок кредитів – це абсолютно різні речі. Тільки усвідомивши це, ви зможете домогтися будь-якого фінансового благополуччя. За допомогою кредитів можна вирішити безліч фінансових проблем. Givemoney (UA) нагадує, що кредит повинен братися тільки на необхідне в даний час. Наприклад, кредит на придбання нової побутової техніки замість старої, з якої сталася поломка. Або на отримання освіти, яке в свою чергу, допоможе кар'єрному росту. Не беріть кредити на придбання речей, які не є першою необхідністю. За пил в очі перед знайомими (супермодна дорога побутова техніка, відпустка за кордоном) доведеться важко розраховуватися.