Статті
Ми зібрали найактуальнішу інформацію про мікрокредитування та юридичну допомогу щодо захисту прав позичальників.
Нічим платити по кредиту? 2 способи вирішення проблеми
Життя непередбачуване. Сьогодні ти успішний і не потребуєш фінансів, а завтра може трапитися нещастя: хвороба, втрата роботи, ДТП. І якщо подібне сталося в той час, коли є боргові зобов'язання у вигляді кредиту або позики, не варто панікувати, ховатися від кредиторів або, навпаки, залазити в ще більші борги. Givemoney (UA) пропонуємо слідувати чіткому алгоритму дій, завдяки яким ви зможете благополучно вийти з боргової ями з меншими втратами.
Читати статтю
Що робити, якщо друг не повертає борг?
Для чого потрібні друзі? Для спілкування, для емоційної підтримки, для можливості отримати допомогу в скрутну хвилину. Але коли дружніми відносинами користуються тільки для досягнення якихось цілей-це неправильно. Стаття присвячена випадку, коли друг взяв у борг гроші, а повертати не поспішає.
Читати статтю
Як оформити безкоштовну позику в Україні
За статистикою, кожен п'ятий дорослий житель України хоча б раз користувався послугами мікрофінансових організацій. З кожним роком ця цифра зростає, тому що багато громадян просто-напросто живуть від зарплати до зарплати. І якщо виникне ситуація, коли терміново потрібні гроші, то єдиний вихід – звернутися в МФО. Мало хто знає, що користуватися послугами подібного роду організацій можна практично безкоштовно.
Читати статтю
Кредит або позика? Розбираємося в поняттях
Ймовірно, кожному дорослому жителю України знайомі поняття "позика" і "кредит". Їх часто вживають як синоніми, хоча це не зовсім коректно. Під позиками і кредитами передбачаються схожі, але, в той же час, не повністю ідентичні процеси, які ми докладніше опишемо в цій статті.
Читати статтю
Рефінансування: чи можна зробити кредит вигідним?
Сьогодні складно знайти людину, яка жодного разу не користувався кредитними продуктами банків. Життя прискорюється, потреби ростуть, і така річ як позика дозволяє отримати бажане тут і зараз. Трапляється і таке, що люди можуть мати кілька заборгованостей в різних банках. За таких обставин досить складно стежити за відсотками, термінами та додатковими нарахуваннями. Саме в такій ситуації можна скористатися особливою послугою: рефінансуванням кредиту в Україні.
Читати статтю
Фінансові помилки громадян України
На шляху досягнення фінансового благополуччя завжди багато перешкод і труднощів. Великі фінансові неприємності можуть підстерігати в будь-який час і в будь-якому місці. Аналітиками Givemoney (UA) були виявлені кілька основних причин їх появи.
Читати статтю
Хто такі позичальники-маргінали?
Останні роки в Україні з'явилася велика кількість позичальників з численними кредитами. Формується цілий клас таких людей. На сьогоднішній день вже 400 тисяч осіб перевищили цей ліміт. Навіть мікрофінансові організації відмовляють таким клієнтам.
Читати статтю
7 способів уникнути неприємностей при отриманні кредиту
Трапляються ситуації, коли настає крайня необхідність звернутися в банк за кредитом. Перш ніж це робити, слід ретельно підготуватися: навіть якщо ви не в перший раз вдаєтеся до подібних послуг, важливо враховувати зміни в економічній ситуації країни, зростання ставок і вимог до позичальників. У матеріалі Givemoney (UA) ми хотіли б поділитися 7-ма порадами, які допоможуть не перетворити кредит в "кабалу".
Читати статтю
Як оформити перший кредит?
Людина, вперше бере кредит, завжди стурбований, чи дадуть йому гроші? Адже у нього ще немає кредитної історії. Теоретично відсутність кредитної історії не може бути перешкодою для кредиту. Хоча на ділі все буває інакше. Ставлення до новачків в банках дуже насторожене. А чим старше вік, тим підозріліше.
Читати статтю
Чому дзвонять колектори, якщо у вас немає кредиту
Несподіваний дзвінок від колекторів може вас сильно здивувати. Якщо ви не брали і не оформляли ніякого кредиту, чому дзвонять на ваш номер? Не допускайте ні в якому разі паніки і постарайтеся з'ясувати, чому дзвонять саме вам.
Читати статтю
12 правил спілкування з колекторами
У житті буває всяке. Зміна обставин не дозволяє виплачувати кредит. Ситуація загострюється до межі. Погасити кредит неможливо. Виходу немає. І незабаром починаються дзвінки від колекторів, які хочуть забрати майно в рахунок сплати боргу. Як бути?
Читати статтю