Про сервіс

Givemoney (UA) — це відмінний сервіс, що допомагає отримати невеликі за обсягом позики у мікрофінансових установ. Зверніть увагу, що Givemoney (UA) не є фінансовою установою, банком або кредитором, не несе відповідальності за будь-які укладені договори або умови. Givemoney (UA) здійснює платні посередницькі послуги між клієнтом, який хоче отримати позику, і кредитною установою, чия діяльність ліцензована і носить офіційний характер. Після завершення активації з вас буде знята плата в розмірі від 18 до 164 UAH за "активацію сервісу". Користування даного ресурсу означає повну згоду з політикою сайту. Сервіс призначений строго для осіб старше 18 років. Всі Послуги надаються дистанційно, через Інтернет, цілодобово, без святкових і вихідних днів. Сервіс Givemoney (UA) використовує куки для надання послуг. Умови зберігання або доступу до куки ви можете налаштувати в своєму браузері.

Послуга обробки заявки є платною і становить від 18 кілька разів 164 UAH. Списання виробляються раз в 5 днів, відповідно до договору публічної оферти у валюті РФ (до 446 RUB), конвертація відбувається за курсом Вашого банку. Послуга далі по сайту - «Активація сервісу». Для відключення підписки видаліть карти в особистому кабінеті сайту. Активація сервісу не гарантує вам отримання позики. 

Факти про нас
Кількість виданих позик
Сума
до UAH
Гроші у вас
через хвилин
Термін
до
Документи
Заповнюючи анкету на нашому сервісі ви погоджуєтеся з умовами та угодами зазначеними на сайті.

Ви можете вибрати кращий спосіб отримання, а також скористатися нашим калькулятором щоб розрахувати попередню суму до повернення при різних термінах позики. Дані, зазначені в калькуляторі, носять інформаційний (орієнтовний) характер. Для оформлення заявки на сайті Givemoney (UA) вам знадобиться паспорт громадянина України і робочий мобільний номер. Введені вами дані можуть передаватися разом із заявкою на отримання позики. При оформленні заявки ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних. Всі заявки на отримання позики обробляються сервісом Givemoney (UA) автоматично з використанням спеціального алгоритму. Дана процедура передбачає аналіз інформації. Ви зобов'язуєтеся вводити тільки свої персональні дані. Некоректне Введення даних може перешкодити подальшому отриманню позики, аж до відмови. Послуга обробки анкети є платною. На останньому кроці вам може знадобитися карта Для активації сервісу. Активація сервісу не гарантує Вам отримання позики, оплачені кошти не повертаються. Активація сервісу не гарантує Вам отримання позики, оплачені кошти не повертаються. Ваша анкета на отримання позики буде відправлена в безліч МФО і банків. Після активації сервісу Givemoney (UA) вам буде доступний повний список партнерських посилань на отримання позики. Введені вами дані можуть передаватися разом із заявкою на отримання позики. Сервіс не несе відповідальності за дію або бездіяльність ніяких кредиторів. Якщо ви не згодні з політикою нашого сайту, то негайно припиніть його використання.